OFİS - İŞYERİ TEMİZLİĞİ

Ofis Temizliğinde Tek Bilek Başarısı

Ofis temizliği  başta olmak üzere tüm ofis Temizlik  hizmetleri alanında en iyi temizlik firması olmak ve bu yolda tüm yenilikleri uygulayan lider firma ünvanını taşımak. En iyi ofis temizlik firması olma yolunda ilerlerken, hijyenin gerektirdiği bütün detaylara riayet etmek, bilinçli ve özverili hareket etmek, Tek Bilek Temizlik Personelinin temel ilkesidir. Tek Bilek Temizlik Yetkilileri, kullanacağı malzemenin en iyisini seçmekle yükümlü olup materyalin cinsine göre yüzey uygulama teknikleri vermektedir. Ofis temizliğinde dikkat edilecek hususlar ve kullanılacak makineler çok fazla ayrıntı içerir.

Ofis temizliğinde Tek bilek farkı; diğer firmalardan farklı olarak hizmeti kalıcı hale getirmek. Yıllık geçici hizmet ihaleleri yapmaktan kendi işini yapamaz hale gelen firma yöneticileri, Tek Bilek Temizlik Şirketi sayesinde derin bir nefes almıştır. Bu sayede her yıl personel değişimleri önlenmiş olup hizmette kalıcılığın yararları eklenmiştir. Ofislerde kurulan sağlıklı ve hijyenik ortamlar neticesinde çalışanın mutluluğu sağlanmış, firma ekonomileri yarar sağlamıştır.

Ofis temizlik detayları; masa, sandalye, dolap, cam, çerçeve, fayansların temizliği, zemin paspası, halıfleks – koltuk yıkama işleri Ofis ve şirketlerin aylık temizlik hizmetleri, günlük ve hafta sonu temizliğini içeren mesai sonrası parttime temizliği, tam gün personel yerleştirme, fulltime temizlik programları ve firmanıza özel onlarca temizlik programı yapılır. Çalışma ortamınının sesizliğini bozmamak adına çok fazla ses yapan vakum makinelerinden kaçınmak gerekir. Zemin bakımlarının belirli uygun günlere çekilmesinde fayda vardır. Gene dış cephelerin uygunluğuna göre uygun alet ve kimyasallar ile yapılması ofislerin çalışma planlarına göre belirlenir. Fakat her işin yapılması hafta sonuna ötelenmeden uygun zamanlar tesbit edilir.
En iyi ofis temizlik şirketi olduğumuzu, 7 yıldan bu yana hizmete bizimle devam eden ofis ve firmalar kanıtlamışlardır. Yaptığımız ofis temizliklerine ait firma referanslarımızı mutlaka isteyiniz. Ofislere yönelik hizmetlerimizden bazıları; inşaat sonrası ofis temizliği, eşyalı ofis temizliği, taşınma sonrası ofis temizlik işleri, su baskını sonrası ofis temizliği, yangın sonrası ofis temizleme, ilaçlama sonrası ofis temizlik hizmeti.

Van ofis temizlik şirketleri; firmamız tüm İstanbul geneline parttime ve fulltime ofis temizlik hizmeti vermektedir. Ofis temizliğinde uzmanlaşmış deneyimli kadrosu ile mekanların hijyeni yanı sıra  konforu sağlanmaktadır.